Business English – język biznesowy

Możliwe opcje językowe dla tego rodzaju GRUPY to: angielski

Język biznesowy jest przeznaczony dla osób które pracują lub zaczna pracować w międzynarodowym środowisku biznesowym- dla każego kto myśli o sobie high flier. Zajęcia Business English są prowadzone raz w tygodniu 90min i są w pełni oparte na nauce zintegrowanych umiejętności potrzebnych w pracy w tzw. korporacji czyli.. pisanie np: mail biznesowy, tworzenie ofert ;czytanie: notatki służbowe, wiadomości ekonomiczne z The Economist; słuchanie oraz mówienie jako umiejętność właściwej komunikacji.

book_flat_book_png_book_icon_web_icon_png Autorskie Materiały
Kurs Business English jest wzbogacony o liczne autorskie materiały przygotowane w formie książeczek
rozmowa1 KONWERSACJE
zajęcia są prowadzone tylko w języku angielskim

E-Learning
po każdych zajęciach otrzymasz słówka z lekcji na maila w wersji do wydruku lub do odczytu na Twoim telefonie
CASE STUDY
po każdym rozdziale wykorzystujemy wiedzę w praktyce

Na tych zajęciach pracujemy na tzw. Case Study czyli praktycznym wykorzystaniu praktycznej wiedzy zobytej na zajęciach. Dzieki nowopoznanemu słownictwu jesteśmy w stanie z łatwością zaskoczyć szefa perfekcyjnie wykonaną prezentacją produktu w języku angielskim 🙂 będziesz w stanie opowiedzieć o swojej strategii marketingowej oraz przedstawić na wykresie wzrost lub spadek sprzedaży.  Dzięki  Business English bez problemu będziesz nawiązywał nowe kontakty biznesowe.

 

Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach w towarzystwie kawy i herbaty, co nadaje naszym spotkaniom nieco mniej oficjalny ton.  Zajęcia prowadzimy w oparciu o autorskie materiały oraz wiodące czasopisma i publikacje biznesowe.

User-group-iconKameralne Grupy
Zajęcia odbywają się w grupach 4-6 osób
1x90min w tygodniu
zajęcia odbywają sie po poludniami lub w soboty 1 x 90min

 

Potrzebujesz więcej informacji?

kom. + 48530022821 
 

 

email: office@lets-talk.edu.pl

 

zapisy